ŽODYNO KURSAI

Mokymų pradžia – 2024.08.01.

Kurso kaina – 35 eur, įsigyjant kartu gramatikos ir žodyno kursus – 50 eur vietoje 70. 

Šis nuotolinis savarankiško mokymosi kursas susideda iš 8 įvairias temas apimančių pamokų ir siunčiama 7 savaites. Pamoką sudaro  teminis žodynas „word bank“, įvairūs pratimai su atsakymais, klausymo užduotys ir/arba tiesiog klausymo failai, vaizdinė ir video medžiaga, plius vertimo užduotys (10 pilnai temą apimančių sakinių) iš lietuvių kalbos į anglų kalbą su atsakymais ir klaidų paaiškinimais.

Mokymosi intensyvumas – 1 pamoka vidutiniškai 5 – 6 dienoms. Minimalus reikalingas lygis, norintiems jungtis prie šio kurso – stiprus „elementary“ arba A2.  Apmokėjimas išankstinis, pavedimu, vieta garantuojama tik apmokėjus. Žodyno kursų kaina – 35 eurų. 

Kadangi kursas pilnai nuotolinis ir visas pamokų užduotis su atsakymais jūs gaunate į savo e.paštą, prisijungti ir mokytis galite tada, kada jums patogu, t.y. yra buvę atvejų, kai mokiniai  starto dieną net nebūna Lietuvoje, grįžę jie prisijungia ir pradeda mokytis. Darbas 100% savarankiškas, bet dėl patogiai ir suprantamai paruoštos pamokų medžiagos – įdomus, naudingas ir leidžiantis individualiu tempu „spręsti“ užduotis. Tempą galima lėtinti. Jeigu reikia daugiau laiko „suvirškinti“ informaciją, jūs tiesiog neatidarote naujos pamokos failo. Privalumas ir tas, kad medžiaga lieka jums, kai yra noras ir poreikis, galite pasikartoti ir prisiminti viską iš naujo.

Per keletą dienų atlikę vienos pamokos užduotis, įskaitant vertimą, atsidarote papildomą failą ir pasitikrinate pratimų bei vertimo atsakymus. O tada atkeliauja nauja pamoka. 

Temos:

1. Family and character 2. Appearance and clothes 3. Professions and work 4. House and home 5. Travelling and places 6. Health and body 7. Free time and hobbies 8. Food and restaurant.

desktop1


P.S. „Grammar Lab“ grupių dalyviai  džiaugiasi aiškiai pateikta, įdomia medžiaga, o labiausiai – vertimo užduotimis ir jų išsamiais atsakymais. Vertimas – mokymasis versti taisyklingai ir ne pažodžiui – yra genialus savo paprastumu būdas. Paprastumu, bet ne lengvumu. Čia ne tas atvejis, kai jūs tik darote pratimus, pasitikrinate atsakymus, o kalbos deramai vartoti atrodo ir neišmokstate. Verčiant jus pritaikote ne tik gramatikos ir žodyno žinias, bet mokotės mąstyti anglų kalba. Todėl vertimo užduotis įtraukiau ir į žodyno dirbtuves.

Jeigu nežinote savo lygio, rekomenduoju atlikti testą lygio nustatymui (tiksliai pasako, koks jūsų lygis, raidelės pvz. B1, A2). Testas yra nemokamas, jokios asmeninės info (telefono numerio, kortelės suvedinėti nereikia/negalima).

 http://www.englishtag.com/tests/level_test.asp .

Pažymėjimas neišduodamas.

Use Facebook to Comment on this Post