„English Puzzle“


Mokymų pradžia – 2024.07.01. (jei norit startuoti nelaukiant starto datos, kreipkitės).

Visa pamokų medžiaga (suskirstyta mėnesiui) persiunčiama iškart, starto dieną, gavus apmokėjimą.

Kurso kaina – 20€.

“English Puzzle“ – tai 1 mėnesio trukmės intensyvus nuotolinis anglų kalbos kursas pažengusiems mokiniams (B1- B2 lygiui). Čia mokytis gali visi, kurie jau mokėsi „Anglukalbosmokytoja“ gramatikos ir žodyno dirbtuvėse, expresso kurse ir nori „tęsinio”. Idealu, jeigu prieš registruojantis į Puzzle kursą, būtumėte baigę „Grammar Lab“ kursą arba pakankamai gerai mokėtumėte anglų k. pagrindinius gramatikos laikus iš savo ankstesnių mokslų.

„English Puzzle“ pamokų medžiaga apima visas  sritis (gramatiką, žodyną, klausymą), išskyrus kalbėjimą. Žodžių tarimo pamokose nėra, išskyrus nedideles išimtis, o mokiniams pateiksiu nemokamas online nuorodas – šaltinius, kur jie tą tarimą galės ne tik puikiai išgirsti, bet ir pamatyti užrašytą teksto „transkripciją“.

“Puzzle” reiškia, kad užduotys bus įvairios ir leis įsijausti į detektyvo – tyrinėtojo vaidmenį. Pamokų medžiagos turinį sudarys naudingi gramatikos “perliukai”, žodžiai ir frazės, kuriuos papildys klausymo užduotys, online pratimai bei vertimo užduotys su atsakymais. Kadangi tai kažkuria prasme “tęsinys”, planuoju kai kurias vertimo užduotis dedikuoti “Express English” kortelių (Part 1 ir Part 2) įtvirtinimui – pakartojimui.

Nors visa pamokų medžiaga persiunčiama starto dieną,  pamokų medžiaga suplanuota kiekvienai darbo dienai (visam mėnesiui). Galima mokytis, kaip rekomenduoju, kasdien – po nedidelę porciją arba prisėdant keletą kartų per savaitę. Siunčiamuose laiškuose rasite ne tik korteles, laiškus papildau patarimais arba papildomomis užduotimis, kurios priderintos prie konkrečios pamokos temos.

Viso suplanuotos 22 mini – pamokos, jeigu mokytumėtės kasdien – gautųsi, jog mokotės kiekvieną to mėnesio darbo dieną.  Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ (neatsidarote naujos pamokos, kol senoji nebaigta) arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio pirmąją (darbo) dieną.

Kaina – 35 eur mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

Mokomosios medžiagos pavyzdžiai

english-puzzle-001

Use Facebook to Comment on this Post