„English Puzzle“

“English Puzzle“ – tai 1 mėnesio trukmės intensyvus nuotolinis anglų kalbos kursas pažengusiems mokiniams (B1- B2 lygiui). Čia mokytis gali visi, kurie jau mokėsi „Anglukalbosmokytoja“ gramatikos ir žodyno dirbtuvėse, expresso kurse ir nori „tęsinio”. Idealu, jeigu prieš registruojantis į puzzle kursą, būtumėte baigę „Grammar Lab“ kursą arba pakankamai gerai mokėtumėte anglų k. pagrindinius gramatikos laikus iš savo ankstesnių mokslų.

„English Puzzle“ pamokų medžiaga apima visas  sritis (gramatiką, žodyną, klausymą), išskyrus kalbėjimą. Žodžių tarimo pamokose nėra, išskyrus nedideles išimtis, o mokiniams pateiksiu online nuorodas – šaltinius, kur jie tą tarimą galės ne tik puikiai išgirsti, bet ir pamatyti užrašytą teksto „transkripciją“.

“Puzzle” reiškia, kad užduotys bus įvairios ir leis įsijausti į detektyvo – tyrinėtojo vaidmenį. Pamokų medžiagos turinį sudarys naudingi gramatikos “perliukai”, žodžiai ir frazės, kuriuos papildys klausymo užduotys, online pratimai bei vertimo užduotys su atsakymais. Kadangi tai kažkuria prasme “tęsinys”, planuoju kai kurias vertimo užduotis dedikuoti “Express English” kortelių (Part 1 ir Part 2) įtvirtinimui – pakartojimui.

Mini pamokos atkeliaus į jūsų pašto dėžutę kasdien, visą mėnesį darbo dienomis (savaitgaliai skirti poilsiui arba pakartojimui). Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ (neatsidarote naujos pamokos, kol senoji nebaigta) arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio pirmąją (darbo) dieną, mokslų pradžia 2018 03 01.

Kaina – 30 eur mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

Mokomosios medžiagos pavyzdžiai

english-puzzle-001

Use Facebook to Comment on this Post