„Business English Express“

Mokymų pradžia – 2024.08.01. (jei norit startuoti nelaukiant starto datos, kreipkitės).

 Visa pamokų medžiaga (suskirstyta mėnesiui) persiunčiama iškart, starto dieną, gavus apmokėjimą.

Kurso kaina 20€.

business-english-express-be-datos

„Business English Express“ – tai 1 mėnesio trukmės, intensyvus nuotolinis anglų kalbos kursas mokomųjų kortelių pavidalu. Jis yra gan įvairiapusiškas ir praktiškas, čia mokytis gali ne tik norintys pagilinti „Business English“ žinias, bet ir visi, kurie jau mokėsi „Anglukalbosmokytoja“ gramatikos ir žodyno dirbtuvėse,  expresso kurse ir nori „tęsinio“.

Šio kurso pamokų kortelės  yra šiek tiek panašios į „Express English“ kursą, bet tuo pačiu ir kitokios (kitoks turinys). Kursas orientuotas į B1 lygį (gali tikti silpnam B2), bendrinę verslo kalbą. Pamokos apima įvairių „business“ temų žodyną su pavyzdžiais, išverstais į lietuvių kalbą, pratimais ir vertimo užduotimis su atsakymais. Žodžių tarimo pamokose nėra, bet mokiniams pateikiu nemokamas online nuorodas – šaltinius, kur jie tą tarimą gali ne tik puikiai išgirsti, bet ir pamatyti užrašytą teksto „transkripciją“. Gramatikos šiame kurse taip pat nemokoma, nes ji visa išdėstyta gramatikos kurse.

Nors visa pamokų medžiaga persiunčiama starto dieną,  pamokų medžiaga suplanuota kiekvienai darbo dienai (visam mėnesiui). Galima mokytis, kaip rekomenduoju, kasdien – po nedidelę porciją arba prisėdant keletą kartų per savaitę. Siunčiamuose laiškuose rasite ne tik korteles, laiškus papildau patarimais arba papildomomis užduotimis, kurios priderintos prie konkrečios pamokos temos. Taip pat pateikiu klausymo užduočių, tinkančių konkrečiai temai.

Viso suplanuotos 23 mini – pamokos, jeigu mokytumėtės kasdien – gautųsi, jog mokotės kiekvieną to mėnesio darbo dieną.  Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ (neatsidarote naujos pamokos, kol senoji nebaigta) arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio pirmąją darbo dieną.

Kaina –  35 eurų mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Dėl šio business  kurso turiu pridurti, kad jis apima nemažai temų, bet jame nėra pvz. grafikų, kreivių aptarimo ir pan. dalykų. Taip pat, šiame kurse nemokoma gramatikos, tam yra kitas kursas, kurį dauguma jau būna praėję, prieš pasirinkdami šį business kursą. :) http://www.anglumokytoja.com/gramatikoskursai/ 

Baigusiems „Business English Express kursą ir norintiems mokytis toliau, rekomenduoju jungtis prie nuotolinių „Grammar Lab“ (gramatikos) ar „Vocabulary Booster“ (žodyno) dirbtuvių, arba pasinaudoti trijų mėnesių „Express English“ kortelių prenumerata.

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

desktop5

Use Facebook to Comment on this Post