„Business English Express“

2017 09 01  – startuoja nauja grupė (registracija vyksta, bet pirma perskaitykite visą aprašymą).

business-english-express-be-datos

„Business English Express“ – tai 1 mėnesio trukmės nuotolinis anglų kalbos kursas mokomųjų kortelių pavidalu. Jis yra gan įvairiapusiškas ir praktiškas, čia mokytis gali ne tik norintys pagilinti „Business English“ žinias, bet ir visi, kurie jau mokėsi „Anglukalbosmokytoja“ gramatikos ir žodyno dirbtuvėse,  expresso kurse ir nori „tęsinio“.

Šio kurso pamokų kortelės  yra šiek tiek panašios į „Express English“ kursą, mokytis gali visi nuo B1 lygio ir aukščiau. Pamokos apima įvairių „business“ temų žodyną su pavyzdžiais, išverstais į lietuvių kalbą, pratimais ir vertimo užduotimis su atsakymais. Žodžių tarimo pamokose nėra, bet mokiniams pateikiu online nuorodas – šaltinius, kur jie tą tarimą gali ne tik puikiai išgirsti, bet ir pamatyti užrašytą teksto „transkripciją“.

Mini pamokos atkeliaus į jūsų pašto dėžutę kasdien, visą mėnesį, darbo dienomis (savaitgaliai skirti poilsiui arba pakartojimui). Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio 1 dieną.

Kaina – 20 eurų mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Baigusiems „Business English kursą ir norintiems mokytis toliau, rekomenduoju jungtis prie nuotolinių „Grammar Lab“ (gramatikos) arba „Vocabulary Booster“ (žodyno) dirbtuvių, arba pasinaudoti trijų mėnesių „Express English“ kortelių prenumerata.

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

Use Facebook to Comment on this Post