„Business English Express“

2018 03 01  – startuoja nauja grupė (registracija vyksta, bet pirma perskaitykite visą aprašymą).

business-english-express-be-datos

„Business English Express“ – tai 1 mėnesio trukmės, intensyvus nuotolinis anglų kalbos kursas mokomųjų kortelių pavidalu. Jis yra gan įvairiapusiškas ir praktiškas, čia mokytis gali ne tik norintys pagilinti „Business English“ žinias, bet ir visi, kurie jau mokėsi „Anglukalbosmokytoja“ gramatikos ir žodyno dirbtuvėse,  expresso kurse ir nori „tęsinio“.

Šio kurso pamokų kortelės  yra šiek tiek panašios į „Express English“ kursą, bet tuo pačiu ir kitokios (kitoks turinys). Mokytis gali visi nuo B1 lygio iki B2 lygio. Pamokos apima įvairių „business“ temų žodyną su pavyzdžiais, išverstais į lietuvių kalbą, pratimais ir vertimo užduotimis su atsakymais. Žodžių tarimo pamokose nėra, bet mokiniams pateikiu online nuorodas – šaltinius, kur jie tą tarimą gali ne tik puikiai išgirsti, bet ir pamatyti užrašytą teksto „transkripciją“. Kasdien siunčiamuose laiškuose rasite ne tik korteles, laiškus papildau patarimais arba papildomomis užduotimis, kurios priderintos prie konkrečios tos pamokos temos. Taip pat pateikiu klausymo užduočių, tinkančių konkrečiai temai.

Mini pamokos atkeliaus į jūsų pašto dėžutę kasdien, visą mėnesį, darbo dienomis (savaitgaliai skirti poilsiui arba pakartojimui). Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ (neatsidarote naujos pamokos, kol senoji nebaigta) arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio pirmąją darbo dieną.

Kaina – 25 eurų mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Baigusiems „Business English kursą ir norintiems mokytis toliau, rekomenduoju jungtis prie nuotolinių „Grammar Lab“ (gramatikos) arba „Vocabulary Booster“ (žodyno) dirbtuvių, arba pasinaudoti trijų mėnesių „Express English“ kortelių prenumerata.

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

desktop5

Use Facebook to Comment on this Post