APIE MANE

img_20160829_113939

Kam reikalingas šis blogas?

Po metų ar dvejų pertraukos, kai nerašiau jokio blogo, neturėjau svetainės, o visi, su anglų kalbos mokymu susiję reikalai buvo tvarkomi Facebook’o Anglukalbosmokytoja puslapyje, vėl surinkti savo gyvenimo ir patirties perlus ant vieno siūlo – nemenkas iššūkis, ypač kai aplinkui zuja du maži nykštukai. Šios užduoties ėmiausi, nes vėl atsirado poreikis – noras pasidalinti galvoje knibždančiom idėjom, patarimais ir pamokymais vienoje skaitykloje, o svarbiausia, kad visi naujai atsiradę mokiniai turėtų įsivaizdavimą su kokia mokytoja, žmogumi, jie turi reikalų. Taip prieš gerus metus gimė www.anglumokytoja.com .

Koks, tamsta mokytoja, jūsų išsilavinimas ir darbo patirtis?

Nesu naujokė šiame mokymo „versle“ ir baigiau pedagoginį universitetą ne dėl to, kad niekur kitur neįstojau. Iš viso 6 metai anglų kalbos filologijos ir pedagogikos studijų, 10+ metų darbo mokymų srityje Vilniaus mokyklose, gimnazijose, kalbų mokyklose, Vilniaus kolegijoje ir net savo įkurtoje anglų kalbos mokykloje, kuri puikiai dirbo ir prieš krizę, ir po jos. Teko kaip vertėjai  pakeliauti  darbo reikalais po Europos parlamentus. Ar man tęsti?!. :) Gimus vaikams, mano pamokos virto vis labiau nuotolinės, kompiuterizuotos, kol galų gale tapo „angliškų reikalų parduotuve“ 😀

Self – employed arba freelanced mokytoja dirbu nuo maždaug 2008 metų, toks darbo modelis suteikia laisvę ( ir tuo pačiu įpareigoja) dirbti nepaisant įvairių, pvz. su vaikų atsiradimu susijusių aplinkybių. Per daugybę metų pažinau skirtingų profesijų žmonių ( moksleivių ir suaugėlių), dirbau su įvairiomis įmonėmis, mačiau ir šilto, ir šalto. Išmokau dirbti „sunkinančiomis aplinkybėmis“ ir iš savo pusės stengiuosi padaryti viską, ką tuo metu galiu, kad padėčiau savo mokiniams. Tiesa, tie mokiniai jau seniai nebe mokyklinio amžiaus, dirbu dažniausiai su suaugusiais, nors kai kurie nuotoliniai kursai tinka ir moksleiviams.

Ruošiau mokinius ne tik anglų kalbos valstybiniam egzaminui, bet ir tarptautiniams TOEFL, IELTS ir SAT egzaminams,  mano buvę mokiniai mokosi/baigė UK ir JAV koledžus ir universitetus. Jaučiuosi priruošusi pakankamai, tad šiuo metu „atostogauju“ – mokau bendrinės (šnekamosios) anglų kalbos ir ruošiu nuotolinių kursų programas, kuriomis domisi tiek pasauliečiai, tiek įmonės.

Kokią mokymo metodiką naudojate?

Mokymo metodika yra tam tikras užsienio kalbos mokymų metodų derinys, be to miksuoju seną gerą klasiką su savo atradimais. Man svarbiausias dalykas – išmokyti praktiškų ir reikalingų dalykų, paaiškinti paprastai ir buitiškai, tikrai nereikia mokytis visų anglų kalbos laikų ar kalti žodžius mintinai (nors jeigu kitaip nesigauna, iš pradžių ir šis būdas tinka, su sąlyga, kad iškalus iš karto imsite taikyti).

Ar yra kažkas, ko nedarote?

Žinoma! Neužsiimu bakalaurinių ir kursinių darbų rašymu. Neteikiu vertimo paslaugų, nebent darbo apimtis ne daugiau nei 1 puslapis. Neteikiu psichoterapinio gydymo paniškai bijantiems kalbėti anglų kalba, galiu tik patarti ir parodyti – leisti išbandyti ir patirti, kad su baime būtų lengviau kovoti.

Kur ir kokie vyksta užsiėmimai?

Šiuo metu individualių pamokų nevedu. Kviečiu pasinaudoti gan plačiu, jau paruoštų, nuotolinių kursų asortimentu.

Kaip su manimi susisiekti?

Rašykite asmeninę žinutę per  FB puslapį arba anglumokytoja@gmail.com

Use Facebook to Comment on this Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *