„Express English“

Artimiausios datos:

2020 07 15   – startuoja nauja grupė. Kaina – 45 eur už 3 mėn. Medžiaga persiunčiama visa iškart, gavus apmokėjimą, per 1 – 2 d.d.

Norint gauti dalimis, 1k. per savaitę, startas 2020.08.04.

***

Tai nuotoliniai  anglų kalbos kursai/kortelių prenumerata trims mėnesiams. „Express English“ – 20 -30 min. angliškų reikalų per dieną ir yra tas užimtų žmonių „escape“ planas, kaip greitai ir įdomiai pramokti anglų kalbos. Dalyvauti gali visi, kurie nori, kad juos kasdien džiugintų angliškos frazės ir posakiai.  Šitas Express reikalas kainuoja 3 mėn kursas – 45 eur, dalimis neparduodama, registracija vyksta nuolat, bet startas yra kiekvieno mėnesio pirmoji darbo diena.

Atkreipiu dėmesį, kad mokomoji medžiaga jums bus siunčiama darbo dienomis, 1 k. per savaitę,  laiškuose  pamokų planelis – grafikas pateiktas kiekvienai dienai, t.y. galima mokytis, kaip rekomenduoju, kasdien – po nedidelę porciją arba prisėdant keletą kartų per savaitę.

Kadangi visa medžiaga bus jpeg formatu, pasidarykite telefone ar kompiuteryje albumą, jame išsisaugokite korteles, taip galėsite tiesiog vieno mygtuko paspaudimu viską perskaityti ir pasikartoti. Nuo 2018 01 programa yra atnaujinta, vertimo užduotis turės ne vien tik 3 dalis, kaip anksčiau, bet ir 1 bei 2 dalys. Tad visiems besimokantiems nuo 01.02, šis kursas padės dar geriau įsiminti frazes bei suteiks daugiau progų pasitreniruoti ne tik su žodynu, bet ir su gramatika. Taigi, kiekvienai dienai yra skirta kortelė su naujomis frazėmis ir vertimo užduotis, o vertimo užduoties atsakymai pateikiami atskirame faile. Mokytis galite jums patogiu metu ir tempu, o svarbiausia –  kasdien ar bent kas antrą dieną (po truputį) besimokydami anglų kalbos suformuojate sau gerą įprotį.

P.S. Turiu perspėti – yra buvę nemažai atvejų, kai šios kortelės tapo priklausomybe 😉

„Express English“ susideda iš trijų skirtingų dalių:

1 mėnuo – Part 1 (vienos dienos kortelės pavyzdys) + pdf failas su vertimo užduotimis ir atsakymais.

day-1

2 mėnuo – Part 2 (vienos dienos pavyzdys) + pdf failas su vertimo užduotimis ir atsakymais.

ex-en-2-day-1

3 mėnuo – Part 3 – (vienos dienos pavyzdys)

ex-en-3-day-1

Atsiliepimai

nauji-paveiksliukai2

express-english

Jeigu nusprendėte imtis šio reikalo, parašykite man į anglumokytoja@gmail.com arba Feisbuke anglukalbosmokytoja .  Iki pasimatymo, atidėlioti neverta! :)

Use Facebook to Comment on this Post