START ENGLISH pradedantiesiems

2017 09 01 – startuoja nauja grupė (registracija vyksta, bet pirma perskaitykite visą aprašymą).

„Start English – 1“ – pirmoji anglų k. kursų pradedantiesiems dalis.

Tai mėnesio trukmės nuotolinis anglų kalbos kursas  skirtas pradedantiesiems bei tiems, kurie anglų k. jau mokėsi, tačiau turi spragų. Medžiaga pamokose pateikiama ne pagal vadovėlį, o remiantis darbo patirtimi bei tomis situacijomis, kur mokiniai nuolat daro tas pačias klaidas, bet tuo pačiu pamokose yra ir struktūra, metodika ir visos reikalingos temos.

„Start English“ pamokos apima gramatiką (taisyklių paaiškinimai ir pratimai) , žodyną ir vertimo užduotis su atsakymais. Žodžių tarimo nenurodau, bet mokiniams pateikiu svetainių nuorodas, kur jie tą tarimą gali išgirsti (tai tarimo žodynas pavieniams žodžiams ir svetainė, kuri užrašo jūsų teksto tarimą bei leidžia jo paklausyti).

Šis kursas ne tik patrauklus ir patogus būdas mokytis kalbos, jo tikslas taip užcementuoti jūsų smegenis, kad jose neliktų skylių. Pamokos atkeliaus į jūsų pašto dėžutę pagal iš anksto (pirmame laiške) jums pateiktą tvarkaraštį. Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti. Idealu, jeigu mokytis galėtumėte 15-30 min. kasdien ar bent jau kas antrą dieną. Pamokų medžiagos pavyzdžiai yra čia. 

„Start English – 2“ – antroji anglų k. kursų pradedantiesiems dalis, pirmos dalies tęsinys. Ši dalis turi skirtingas, naujas temas, bet medžiaga paruošta tokiu pačiu principu, kaip ir 1 dalyje. Mokytis gali tik tie, kurie baigė 1 dalį. Antros dalies bus galima mokytis nuo 2017/10/02.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio 1 dieną.

Kaina – 25 eur mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Kam tinka? Moksleiviams (nuo 4 klasės ir vyresniems), pradedantiesiems suaugusiems (siekiantiems ar jau turintiems A1, A2 lygius) ar šiek tiek pažengusiems B1 vartotojams, turintiems nemažai „skylių“.

desktop1

Baigusiems „Start English – 1“ ir „Start English – 2“ kursą ir norintiems mokytis toliau, rekomenduoju jungtis prie nuotolinių „Grammar Lab“ (gramatikos) arba „Vocabulary Booster“ (žodyno) dirbtuvių arba pasinaudoti trijų mėnesių „Express English“ kortelių prenumerata.

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

desktop2-001

Use Facebook to Comment on this Post