START ENGLISH pradedantiesiems

2018.03.01  – startuoja Start 1, o  03.01 arba 04.03  tęsinys toliau besimokantiems – Start 2 nauja  grupė. 

Viena kursų dalis – 30 eur, įsigyjant iš karto Start 1 ir Start 2 – 45 eur vietoje 60.

„Start English – 1“ – pirmoji anglų k. kursų pradedantiesiems dalis.

Tai mėnesio trukmės nuotolinis anglų kalbos kursas  skirtas pradedantiesiems bei tiems, kurie anglų k. jau mokėsi, tačiau turi spragų. Medžiaga pamokose pateikiama ne pagal vadovėlį, o remiantis darbo patirtimi bei tomis situacijomis, kur mokiniai nuolat daro tas pačias klaidas, bet tuo pačiu pamokose yra ir struktūra, metodika ir visos reikalingos temos.

Darbas 100% savarankiškas, bet dėka patogiai ir suprantamai paruoštos pamokų medžiagos – įdomus, naudingas ir leidžiantis individualiu tempu „spręsti“ užduotis. Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti. Privalumas ir tas, kad medžiaga lieka jums, kai yra noras ir poreikis, galite pasikartoti ir prisiminti viską iš naujo.

„Start English-1“ pamokos apima gramatiką (taisyklių paaiškinimai ir pratimai su atsakymais) , žodyną ir vertimo užduotis su atsakymais. Žodžių tarimo nenurodau, bet mokiniams pateikiu svetainių nuorodas, kur jie tą tarimą gali išgirsti (tai tarimo žodynas pavieniams žodžiams ir svetainė, kuri užrašo jūsų teksto tarimą bei leidžia jo paklausyti).

Šis kursas ne tik patrauklus ir patogus būdas mokytis kalbos, jo tikslas taip užcementuoti jūsų smegenis, kad jose neliktų skylių. Pamokos (kasdien po keletą kortelių) atkeliaus į jūsų pašto dėžutę darbo dienomis.  Idealu, jeigu mokytis galėtumėte 15-30 min. kasdien ar bent jau kas antrą dieną. Pamokų medžiagos pavyzdžiai yra čia. Kasdien gaunamuose laiškuose rasite ne tik korteles, laiškus papildau patarimais arba papildomomis užduotimis, kurios priderintos prie konkrečios tos pamokos temos. Pasikartosiu, kad tai nuotolinis, savarankiškam mokymuisi pritaikytas kursas su visa reikalinga mokymosi medžiaga. Jose nėra gyvo ar kitokio nuolatinio bendravimo su mokytoju, tik palaikomasis ryšys elektroniniu paštu ir galimybė keletą kartų paklausti nesuprantamų dalykų.

Atskiras žinių patikrinimas nevyksta, nes pamokose yra užduotys, kur atsakymai arba pateikti, arba automatiškai patikrinami internetu; o „kontrolinę funkciją“ atlieka mano paruoštos vertimo užduotys (atsakymai pateikiami) , kurios leidžia įsivertinti savo progresą.

„Start English – 2“ – antroji anglų k. kursų pradedantiesiems dalis, pirmos dalies tęsinys. Ši dalis turi skirtingas, naujas temas, bet medžiaga paruošta tokiu pačiu principu, kaip ir 1 dalyje. Mokytis gali tik tie, kurie baigė 1 dalį.

Data – nauja grupė startuoja kiekvieno mėnesio pirmą darbo dieną.

Kaina – 30 eur mėnesiui (apmokama iš anksto, pavedimu, rekvizitus atsiųsiu).

Kam tinka? Moksleiviams (nuo 4 klasės ir vyresniems), pradedantiesiems suaugusiems (siekiantiems ar jau turintiems A1, A2 lygius) ar šiek tiek pažengusiems B1 vartotojams, turintiems nemažai „skylių“.

desktop1

Baigusiems „Start English – 1“ ir „Start English – 2“ kursą ir norintiems mokytis toliau, rekomenduoju jungtis prie nuotolinių „Grammar Lab“ (gramatikos) arba „Vocabulary Booster“ (žodyno) dirbtuvių arba pasinaudoti trijų mėnesių „Express English“ kortelių prenumerata.

Tikiuosi, kad  anglų kalbos mokymasis taps ne tik įpročiu, bet ir malonia gyvenimo dalimi! Jeigu norite prisijungti prie naujausios/sekančios grupės, rašykite asmeninę žinutę Anglukalbosmokytoja feisbuke arba į anglumokytoja@gmail.com .

desktop2-001

desktop4

desktop6

desktop8

Use Facebook to Comment on this Post