GRAMATIKOS KURSAI

Mokymų pradžia – 2024.07.01.

Kurso kaina – 35 eur, įsigyjant kartu gramatikos ir žodyno kursus – 50 eur vietoje 70. 

Šis nuotolinis savarankiško mokymosi kursas susideda iš 10 pamokų ir yra apskaičiuotas maždaug 4 – 5 savaitėms. Pamoką sudaro konkreti gramatinė tema – teorija, kelių rūšių pratimai su atsakymais, plius „kontrolinė“ vertimo užduotis (mažiausiai 10 pilnai temą apimančių sakinių) iš lietuvių kalbos į anglų kalbą. Per keletą dienų atlikę vienos pamokos užduotis, įskaitant vertimą, atsidarote papildomą failą ir pasitikrinate pratimų bei vertimo atsakymus. Vertimo atsakymai yra išsamūs, su keliais galimais sakinių vertimo variantais ir klaidų paaiškinimais. O tada atkeliauja nauja pamoka. 

Kadangi kursas pilnai nuotolinis ir visas pamokų užduotis su atsakymais jūs gaunate į savo e.paštą, prisijungti ir mokytis galite tada, kada jums patogu, t.y. yra buvę atvejų, kai mokiniai grupės starto dieną net nebūna Lietuvoje, grįžę jie prisijungia ir pradeda mokytis. Darbas 100% savarankiškas, bet dėl patogiai ir suprantamai paruoštos pamokų medžiagos – įdomus, naudingas ir leidžiantis individualiu tempu „spręsti“ užduotis. Tempą galima lėtinti. Jeigu reikia daugiau laiko „suvirškinti“ informaciją, jūs tiesiog neatidarote naujos pamokos failo. Privalumas ir tas, kad medžiaga lieka jums, kai yra noras ir poreikis, galite pasikartoti ir prisiminti viską iš naujo.

Mokymosi intensyvumas – 1 pamoka 3- 4 dienoms. Minimalus lygis – stiprus „elementary“ arba A2. Patikslinu, kad tai ne video/skype pamokos. Nerekomenduoju dirbtuvių pradedantiesiems, nes tiesiog bus per sunku, bet jeigu jau mokotės anglų kalbos  ir norite turėti naudingą medžiagą su pratimais, kuriuos panaudosite ateityje, galite prisijungti.  Mokymo programa orientuota į B1 – B2 kalbos vartotoją. Apmokėjimas išankstinis, pavedimu, vieta garantuojama tik apmokėjus. Kaina – 35 eurų. 

P.S. „Grammar Lab“ grupių dalyviai  džiaugiasi aiškiai pateikta, įdomia medžiaga, o labiausiai – vertimo užduotimis ir jų išsamiais atsakymais. Vertimas – mokymasis versti taisyklingai ir ne pažodžiui – yra genialus savo paprastumu būdas. Paprastumu, bet ne lengvumu. Čia ne tas atvejis, kai jūs tik darote pratimus, pasitikrinate atsakymus, o kalbos deramai vartoti atrodo ir neišmokstate. Verčiant jus pritaikote ne tik gramatikos ir žodyno žinias, bet mokotės mąstyti anglų kalba. Todėl vertimo užduotis įtraukiau ir į žodyno dirbtuves.

Jeigu nežinote savo lygio,  rekomenduoju atlikti testą lygio nustatymui (man pasakykite rezultatą, pvz A2 ar B1) http://www.englishtag.com/tests/level_test.asp . Testas yra nemokamas, jokios asmeninės info (telefono numerio, banko kortelės suvedinėti nereikia/negalima).

Pažymėjimas neišduodamas.

desktop5

desktop4

desktop5

Use Facebook to Comment on this Post